UAGTCA Practice Field - Site License                  8/1/2018 - 11:30 PM
         2018 UAGTCA Youth Invitational - 7/20/2018 to 7/22/2018          
               Widener University - Leslie C. Quick Stadium               
 
Event 169  800 Meter Run 17-19 Boys
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Wharton, Silas               Greater Norr           2:12.79           
  2 Morales, Ruben               Greater Norr           2:15.04           
  3 Muse, Mekhi                  Pure Acceler           2:17.37           
Section  2                                                                
  1 Bland, Khalil                Infinity Track Club    2:02.04    4      
  2 Dubac, Max                   Transy East            2:02.25    3      
  3 Crawley, Abyssinia           Team Fast Start        2:03.15    2      
  4 Guialdo, Raiden              Chelsea Greyhounds     2:04.28           
  5 Veith, Alex                  Infinity Track Club    2:09.42           
  6 Hamrmer, Aidan               Transy East            2:09.97           
Section  3                                                                
  1 Chawonza, Alfred             Transy East            1:54.29   10      
  2 Serville, Randy              Fort Washing           1:54.40    8      
  3 Burnett, Jackson             Transy East            1:56.43    6      
  4 Wiggins, Ivan                Fort Washing           2:01.09    5      
  5 Gonzalez Valdes, Edgardo     Unattached             2:03.92    1      
  6 Clement, Anthony             Cambria Track Team     2:06.76           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Chawonza, Alfred             Transy East            1:54.29   3  10   
  2 Serville, Randy              Fort Washing           1:54.40   3   8   
  3 Burnett, Jackson             Transy East            1:56.43   3   6   
  4 Wiggins, Ivan                Fort Washing           2:01.09   3   5   
  5 Bland, Khalil                Infinity Track Club    2:02.04   2   4   
  6 Dubac, Max                   Transy East            2:02.25   2   3   
  7 Crawley, Abyssinia           Team Fast Start        2:03.15   2   2   
  8 Gonzalez Valdes, Edgardo     Unattached             2:03.92   3   1   
  9 Guialdo, Raiden              Chelsea Greyhounds     2:04.28   2       
 10 Clement, Anthony             Cambria Track Team     2:06.76   3       
 11 Veith, Alex                  Infinity Track Club    2:09.42   2       
 12 Hamrmer, Aidan               Transy East            2:09.97   2       
 13 Wharton, Silas               Greater Norr           2:12.79   1       
 14 Morales, Ruben               Greater Norr           2:15.04   1       
 15 Muse, Mekhi                  Pure Acceler           2:17.37   1