UAGTCA Practice Field - Site License                           2/10/2018 - 1:30 PM
                2018 UAGTCA Indoor Development Meet #2 - 2/10/2018                 
                                2018 Indoor Meet #2                                
                          Widener University - Chester PA                          
 
Event 62  Long Jump 11-12 Boys
=======================================================================            
    Name                    Year Team                    Finals  Points            
=======================================================================            
Flight  1                                                                          
  1 Whitener, Zamir           07 Mt. Airy Track Club      4.28m   10               
  2 Burney-green, Anai        06 Delco Stallions TC       4.09m    6               
  3 Heigler, Rafiq            07 Camden Clock             3.58m    2               
  4 Slijepcevic, Lazo         07 Delaware Eli             3.32m                    
  5 Desir, Geovanni           07 Infinity Track Club      3.13m                    
  6 Craig II, Raffael         07 Millville HS             3.01m                    
  7 Nobles, Jeremiah          07 CSC Track Team           3.00m                    
  8 Dennis, Davon             06 Delaware Eli             2.91m                    
  9 Harris, Damir             07 Mo Bettah Tr             2.72m                    
 10 Brooks, Malik             06 Kappa Diamon             2.57m                    
 -- Hanson, Ryan              07 Bucks County                DQ   ineligible (Kulp)
Flight  2                                                                          
  1 Harper, Gary              06 Camden Clock             4.25m    8               
  2 Campbell-Williams, Colin  07 Mt. Airy Track Club      3.99m    4               
  3 Jallah, Jessey            06 RRA                      3.39m    1               
=======================================================================            
    Name                    Year Team                    Finals  Points            
=======================================================================            
Finals                                                                             
  1 Whitener, Zamir           07 Mt. Airy Track Club      4.28m   10               
  2 Harper, Gary              06 Camden Clock             4.25m    8               
  3 Burney-green, Anai        06 Delco Stallions TC       4.09m    6               
  4 Campbell-Williams, Colin  07 Mt. Airy Track Club      3.99m    4               
  5 Heigler, Rafiq            07 Camden Clock             3.58m    2               
  6 Jallah, Jessey            06 RRA                      3.39m    1               
  7 Slijepcevic, Lazo         07 Delaware Eli             3.32m                    
  8 Desir, Geovanni           07 Infinity Track Club      3.13m                    
  9 Craig II, Raffael         07 Millville HS             3.01m                    
 10 Nobles, Jeremiah          07 CSC Track Team           3.00m                    
 11 Dennis, Davon             06 Delaware Eli             2.91m                    
 12 Harris, Damir             07 Mo Bettah Tr             2.72m                    
 13 Brooks, Malik             06 Kappa Diamon             2.57m                    
 -- Hanson, Ryan              07 Bucks County                DQ   ineligible (Kulp)