UAGTCA Practice Field - Site License                  2/11/2018 - 7:46 PM
            2018 UAGTCA Indoor Development Meet #2 - 2/10/2018            
                           2018 Indoor Meet #2                            
                     Widener University - Chester PA                      
 
Event 3  400 Meter Dash 9-10 Girls
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Moore, Christen           08 Mt. Airy Track Club    1:12.19   10      
  2 White, Angel              08 Mallery Challengers    1:15.27    8      
  3 Mcintosh, Aarin           08 Infinity Track Club    1:16.56    6      
  4 Alli, Kalin               08 Infinity Track Club    1:22.19    2      
  5 Freeman, Kailyn           08 Delco Stallions TC     1:26.15           
  6 Henry, Ava                09 Camden Clock           1:37.84           
Section  2                                                                
  1 Smith, Laylah             08 Mallery Challengers    1:23.39    1      
  2 Flamer, Kezia             09 Mt. Airy Track Club    1:27.43           
  3 McCartney, Madelyn        08 Bucks County           1:29.44           
  4 Cross, Morgan             08 Phila Expres           1:32.01           
  5 Franklin, Razisiah        09 Mallery Challengers    1:33.28           
  6 Wescott, Raniya           08 Delaware Eli           1:33.60           
  7 Manuel, Danica            08 Delaware Eli           1:36.54           
  8 Smith, Jabrayah           09 Mt. Airy Track Club    1:42.29           
  9 Boal, Madeleine           08 Bucks County           1:49.06           
Section  3                                                                
  1 Clark, Tamia              09 Phila Expres           1:17.76    4      
  2 Washington, Nia           08 Future Olymp           1:26.12           
  3 Lovelace, London          09 Mo Bettah Tr           1:27.18           
  4 Deshazor-matthews, Savan  09 Mo Bettah Tr           1:28.27           
  5 Warren, Naomi             09 Kappa Diamon           1:35.24           
  6 Smith, Jadon              08 Kappa Diamon           1:37.47           
  7 Owens, Kylie              09 Kappa Diamon           1:38.88           
  8 Canada, Kaylin            08 Kappa Diamon           1:45.59           
  9 Lee, Khayla               08 Bishop morri           1:45.96           
  9 Campbell, Denay           09 Phila Expres           1:45.96           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Moore, Christen           08 Mt. Airy Track Club    1:12.19   1  10   
  2 White, Angel              08 Mallery Challengers    1:15.27   1   8   
  3 Mcintosh, Aarin           08 Infinity Track Club    1:16.56   1   6   
  4 Clark, Tamia              09 Phila Expres           1:17.76   3   4   
  5 Alli, Kalin               08 Infinity Track Club    1:22.19   1   2   
  6 Smith, Laylah             08 Mallery Challengers    1:23.39   2   1   
  7 Washington, Nia           08 Future Olymp           1:26.12   3       
  8 Freeman, Kailyn           08 Delco Stallions TC     1:26.15   1       
  9 Lovelace, London          09 Mo Bettah Tr           1:27.18   3       
 10 Flamer, Kezia             09 Mt. Airy Track Club    1:27.43   2       
 11 Deshazor-matthews, Savan  09 Mo Bettah Tr           1:28.27   3       
 12 McCartney, Madelyn        08 Bucks County           1:29.44   2       
 13 Cross, Morgan             08 Phila Expres           1:32.01   2       
 14 Franklin, Razisiah        09 Mallery Challengers    1:33.28   2       
 15 Wescott, Raniya           08 Delaware Eli           1:33.60   2       
 16 Warren, Naomi             09 Kappa Diamon           1:35.24   3       
 17 Manuel, Danica            08 Delaware Eli           1:36.54   2       
 18 Smith, Jadon              08 Kappa Diamon           1:37.47   3       
 19 Henry, Ava                09 Camden Clock           1:37.84   1       
 20 Owens, Kylie              09 Kappa Diamon           1:38.88   3       
 21 Smith, Jabrayah           09 Mt. Airy Track Club    1:42.29   2       
 22 Canada, Kaylin            08 Kappa Diamon           1:45.59   3       
 23 Campbell, Denay           09 Phila Expres           1:45.96   3       
 23 Lee, Khayla               08 Bishop morri           1:45.96   3       
 25 Boal, Madeleine           08 Bucks County           1:49.06   2