Licensed to UAGTCA Practice Field - Site License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/24/2019 11:54 PM
              2019 UAGTCA Indoor Development Meet #2 - 2/23/2019               
                              2019 Indoor Meet #2                              
                        Widener University - Chester PA                        
                                    Results                                    
 
Event 1  400 Meter Dash 8 < Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 #  462 Gordon, Kacy       11 Mallery Chal           1:25.44   1  10   
  2 #  124 Kilby, Payton      11 DELCO STALLI           1:27.62   1   8   
  3 #  466 Johnson, Nyla      12 Mallery Chal           1:34.53   1   6   
  4 #  170 Mcknight, Malia    12 Enon Track a           1:36.66   3   4   
  5 #  259 Cromedy, Ayla      12 Kappa Diamon           1:37.58   6   2   
  6 #    1 Chapman, Mikayla   11 Bishop Morri           1:40.96   6   1   
  7 #  166 Hite, Trinity      11 Enon Track a           1:42.78   2 
  8 #  524 Harris, Sydne      12 TNT EXPRESS            1:44.45   2 
  9 #  403 Franks, Jailynn    12 Track RC               1:44.68   3 
 10 #  449 Smith, Miah        11 Infinity Tra           1:46.56   2 
 11 #  301 Foxworth, Rhiyan   11 MOBettah Tra           1:47.66   1 
 12 #  358 Heyward, Savannah  11 Mt. Airy Tra           1:48.89   4 
 13 #  119 Cook, Mahasin      12 DELCO STALLI           1:51.79   4 
 14 #  434 Burns-Crockett, E  11 Delaware Run           1:56.91   6 
 15 #  454 Crawford, Sky      12 Kappa Diamon           2:02.58   5 
 16 #  389 Riddick, Kamyah    11 Phila. Expre           2:03.18   5 
 17 #  388 Middleton, Leia    11 Phila. Expre           2:04.85   7 
 18 #  160 Esters, August     12 Enon Track a           2:10.97   5 
 19 #  452 Moore, Sariyah     14 Just Do It T           2:11.74   7 
 20 #  386 Green, Ava         14 Phila. Expre           2:15.42   6 
 21 #    8 Williams, Amanda   13 Bishop Morri           2:24.96   7 
 22 #  258 Couch, Zara        13 Kappa Diamon           2:35.58   5 
 -- #  485 Haley, Jada        11 MOBettah Tra               DNF   7 
 -- #  168 Johnson, Jolie     11 Enon Track a               DNS   4 
 -- #  118 Brewer, Karia      12 DELCO STALLI               DNS   2 
 -- #  447 Jennings, Mathild  11 Infinity Tra               DNS   3 
 -- #  304 Moseley, Munirah-  13 MOBettah Tra               DNS   3 
 -- #  173 Norris, Akyra      11 Enon Track a               DNS   4 
 
Event 2  400 Meter Dash 8 < Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  402 Houston, Markell   11 Rocktown Run           1:18.11   1  10   
  2 #  528 Thomas, Jeyden     11 TNT EXPRESS            1:28.42   1   8   
  3 #  242 Banks, Brandon     11 Infinity Tra           1:29.25   3   6   
  4 #  354 Wells, Brian       11 Morris Estat           1:29.75   3   4   
  5 #  313 Harris, Saahir     12 MOBettah Tra           1:30.83  11   2   
  6 #  199 Outland, Faheem    11 Enon Track a           1:31.30   5   1   
  7 #  353 Wells, Austin      12 Morris Estat           1:31.49   3 
  8 #  532 Proctor III, Patm  12 Unattached             1:31.59   2 
  9 #  405 Hankins, Kaden     11 Track RC               1:31.75   5 
 10 #  201 Perry, Zion        11 Enon Track a           1:31.77   5 
 11 #  318 Mims-Horton, Yake  12 MOBettah Tra           1:32.40   1 
 12 #  489 Moore, Muhsin      12 MOBettah Tra           1:32.93   1 
 13 #  190 Jean, Aaron        11 Enon Track a           1:34.38   4 
 14 #  390 Berthau, Trey      11 Phila. Expre           1:34.58  12 
 15 #  215 Wright, Noah       11 Enon Track a           1:35.43   5 
 16 #  325 Randle, Marquise   11 MOBettah Tra           1:35.63  12 
 17 #  480 Whitaker, Mason    12 Mallery Chal           1:36.92   4 
 18 #  340 Dorin, Shawn       12 Morris Estat           1:37.39   4 
 19 #  458 Crommarty-scott,   12 Mallery Chal           1:37.71   2 
 20 #  332 Williams, Karter   11 MOBettah Tra           1:37.90   2 
 21 #  432 Ouedraogo, Dmyr    12 CSC Lions              1:40.23  12 
 22 #  487 Harris, Saaqir     13 MOBettah Tra           1:43.88   9 
 23 #  503 Brown, Jahni       11 Omega Track            1:44.01  13 
 24 #  184 Bronson, Cameron   11 Enon Track a           1:47.61  11 
 25 #  370 Crabbe, Amari      11 Mt. Airy Tra           1:47.93   8 
 26 #  268 Lucas, Xavier      12 Kappa Diamon           1:48.20  11 
 27 #  189 Henderson, Arthur  12 Enon Track a           1:48.50   6 
 28 #  205 Robinson, Eugene   12 Enon Track a           1:49.86  13 
 29 #  311 Fudge, Paul        11 MOBettah Tra           1:52.24   8 
 30 #  429 Jerome, Andrew     13 CSC Lions              1:53.91   8 
 31 #  518 Ellison, Terrance  11 Phila. Expre           1:54.28   9 
 32 #  315 Kearney, Khysson   11 MOBettah Tra           1:54.55   2 
 33 #  450 Bradford, Iidris   12 Just Do It T           1:55.17  11 
 34 #  320 Muhammad, Nafis    12 MOBettah Tra           1:55.21  10 
 35 #  200 Pace, Eugene       13 Enon Track a           1:56.81  10 
 36 #  428 Hairston, Devin    12 CSC Lions              1:57.65   7 
 37 #  519 Ellison, Terrell   13 Phila. Expre           1:57.69   7 
 38 #  471 Lloyd, Douglas     12 Mallery Chal           2:00.15   9 
 39 #  240 Alvarado, Matteo   12 Infinity Tra           2:00.17   6 
 40 #  433 Burns, Jonathan    14 Delaware Run           2:05.37   6 
 41 #  310 Fudge, Amari       13 MOBettah Tra           2:07.70  13 
 42 #  185 Chamberlain, Dese  12 Enon Track a           2:14.90  12 
 43 #  197 Mitchell, Andrew   12 Enon Track a           2:20.84   7 
 44 #  329 Whaley-Bey, Jalen  13 MOBettah Tra           2:21.14   7 
 45 #   14 Harris, Mayson     12 Bishop Morri           2:21.68  10 
 46 #  212 Wade, Daniel       12 Enon Track a           2:27.81   8 
 -- #  247 Ealey, Jordan      12 Infinity Tra               DNS   4 
 -- #  319 Moseley, Mahir-Ib  11 MOBettah Tra               DNS   9 
 -- #  509 Greene, Bryce      12 Omega Track                DNS   3 
 -- #  378 Whitehead-Walker,  12 Mt. Airy Tra               DNS  13 
 -- #   11 Caldwell, Andrew   12 Bishop Morri               SCR     
 -- #  369 Carter, Legend     12 Mt. Airy Tra               SCR     
 -- #  508 English, Jeremiah  11 Omega Track                SCR     
 
Event 3  400 Meter Dash 9-10 Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  515 Robinson, Cinniya  09 Omega Track            1:15.31   1  10   
  2 #  496 Germain, Jocelyn   10 Mt. Airy Tra           1:18.29   4   8   
  3 #  493 Crabbe, Amirah     09 Mt. Airy Tra           1:18.87   2   6   
  4 #  125 Meyers, Mallory    09 DELCO STALLI           1:20.08   1   4   
  5 #  522 Coston, Kelis      09 TNT EXPRESS            1:20.61   1   2   
  6 #  523 Harris, Saige      09 TNT EXPRESS            1:23.66   4   1   
  7 #  238 Travis, Shiyah     09 Infinity Tra           1:24.15   2 
  8 #  504 Burnett, Isabella  09 Omega Track            1:25.04   3 
  9 #  383 Clark, Tamia       09 Phila. Expre           1:25.33   8 
 10 #  442 Husbands, Keyanna  09 Delta Speed            1:25.36   1 
 11 #  303 Lovelace, London   09 MOBettah Tra           1:26.02   2 
 12 #  404 Mcclean, April     10 Track RC               1:26.61   4 
 13 #  175 Odoms, Olivia      09 Enon Track a           1:27.60   5 
 14 #  302 Harris, Saliya     10 MOBettah Tra           1:27.66   9 
 15 #  127 Vega, Miahlee      10 DELCO STALLI           1:28.85   5 
 16 #  234 Peelle, Ada        09 Infinity Tra           1:29.67   5 
 17 #  363 Smith-Skipworth,   09 Mt. Airy Tra           1:31.12   3 
 18 #  506 Cade, Kennedy      10 Omega Track            1:32.95   6 
 19 #  126 Richardson, Mia    10 DELCO STALLI           1:33.07   6 
 20 #  157 Curry, Saniyah     09 Enon Track a           1:34.11   3 
 21 #  490 Dellangelo, Teres  09 Morris Estat           1:34.18   4 
 22 #  180 Wheeler, Leilani   09 Enon Track a           1:34.94   5 
 23 #  362 Singleton, Samant  10 Mt. Airy Tra           1:36.02   8 
 24 #  502 Baltodano, Niyah   09 Omega Track            1:36.66   6 
 25 #    5 King, Soleil       10 Bishop Morri           1:39.44  10 
 26 #    9 Williams, Rhoda    09 Bishop Morri           1:40.40   9 
 27 #    3 King, Chrisette    10 Bishop Morri           1:40.68   9 
 28 #  165 Hawthorne, Erin    09 Enon Track a           1:45.77   7 
 29 #  129 Wright, Meyloni    10 DELCO STALLI           1:45.89   7 
 30 #  163 Grisson, Elasia    10 Enon Track a           1:50.38   8 
 31 #  387 Middleton, Amani   10 Phila. Expre           1:50.43  10 
 32 #  177 Rech, Chloe        10 Enon Track a           1:54.27   8 
 33 #  174 Odoms, Cecilia     10 Enon Track a           1:55.39   7 
 34 #  161 Fletcher, Jaylah   09 Enon Track a           2:25.61   7 
 -- #  236 Steckel, Annabell  09 Infinity Tra               DNS   2 
 -- #  491 Trotter, Ava       09 Morris Estat               DNS   3 
 -- #  357 Carter, Dream      10 Mt. Airy Tra               DNS   6 
 
Event 4  400 Meter Dash 9-10 Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  253 Young, Kaleb       09 Infinity Tra           1:08.25   1  10   
  2 #  257 Smith, Amun        09 Just Do It T           1:11.09   1   8   
  3 #  244 Bland, Isaiah      09 Infinity Tra           1:11.09   1   6   
  4 #  245 Brown, Nathan      09 Infinity Tra           1:13.43   2   4   
  5 #  326 Talley, Rei        09 MOBettah Tra           1:15.70   2   2   
  6 #  243 Bevins, Shymir     09 Infinity Tra           1:16.13   1   1   
  7 #  155 Spencer, Damir     10 DELCO STALLI           1:17.82   3 
  8 #  143 Kale, Jaydon       09 DELCO STALLI           1:18.58   3 
  9 #  483 Culmer, Brian      09 MOBettah Tra           1:20.77   2 
 10 #  376 Searles, Jaz-Amin  09 Mt. Airy Tra           1:21.09   5 
 11 #  317 Mims - Horton, Ke  09 MOBettah Tra           1:21.25   4 
 12 #  204 Richardson, Xavie  09 Enon Track a           1:21.29   3 
 13 #  153 Sharper, Marquis   10 DELCO STALLI           1:21.47   4 
 14 #  130 Alexander, Jabril  09 DELCO STALLI           1:21.55   6 
 15 #  255 Gholston, Jeremy   10 Just Do It T           1:21.95   6 
 16 #  527 Smith, Naeem       09 TNT EXPRESS            1:22.16   3 
 17 #  451 Bradford, Musa     09 Just Do It T           1:25.61  11 
 18 #  492 Berrian, Stephen   10 Mt. Airy Tra           1:25.62  11 
 19 #  348 Montgomery, Kyle   09 Morris Estat           1:26.38   9 
 20 #  470 King jr, Joseph    10 Mallery Chal           1:26.82   6 
 21 #  187 Esters, John       09 Enon Track a           1:27.25   5 
 22 #  331 Williams, Kameron  10 MOBettah Tra           1:28.94   2 
 23 #  272 Stewart, Kasi      09 Kappa Diamon           1:28.95  10 
 24 #  486 Haley, Jordan      10 MOBettah Tra           1:29.03  11 
 25 #  371 Desper, Amir       09 Mt. Airy Tra           1:29.22   8 
 26 #  349 Odoms, Shikeith    09 Morris Estat           1:30.77   8 
 27 #  198 Myers, Idris       10 Enon Track a           1:33.17   5 
 28 #  250 Jackson, Anaj      10 Infinity Tra           1:36.42   7 
 29 #  147 Marshall-Speights  10 DELCO STALLI           1:36.50   9 
 30 #  351 Staples, Brice     10 Morris Estat           1:36.87   9 
 31 #  186 Devore, Elijah     10 Enon Track a           1:37.25   7 
 32 #  216 Zuber, Mekhi       09 Enon Track a           1:44.11   7 
 33 #  117 Moore, Kaijuan     09 Delaware Run           1:44.94   9 
 34 #  453 Woodson, Cameron   10 Just Do It T           1:50.18   8 
 35 #   10 Burgess, Semaj     10 Bishop Morri           1:51.50  11 
 -- #   13 Coleman, Jaden     10 Bishop Morri               DNF  10 
 -- #  406 Littlejohn, Meaki  10 Track RC                   DNS   4 
 -- #  380 Yashar'Ahla, Ha'S  10 Mt. Airy Tra               DNS  10 
 -- #  379 Whitehead-Walker,  10 Mt. Airy Tra               DNS   8 
 -- #  144 Khan, Abrahim      09 DELCO STALLI               DNS   7 
 -- #  474 Mcilwain, Michael  09 Mallery Chal               DNS   4 
 -- #  191 Johnson, Joshua    10 Enon Track a               DNS   5 
 -- #  145 Khan, Adam         09 DELCO STALLI               DNS   6 
 -- #  475 Rucker Jr, Rashee  10 Mallery Chal               DNS  10 
 
Event 5  400 Meter Dash 11-12 Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  501 Smith, Ryan        07 Mt. Airy Tra           1:05.97   1  10   
  2 #  461 Drumwright, Payto  07 Mallery Chal           1:06.33   1   8   
  3 #  473 Massey, Rayana     07 Mallery Chal           1:08.74   1   6   
  4 #  228 Alli, Kalin        08 Infinity Tra           1:11.64   2   4   
  5 #  231 Burrell, Mackenzi  07 Infinity Tra           1:11.89   2   2   
  6 #  445 Praylow, Madison   08 Delta Speed            1:12.11   2   1   
  7 #  530 Henry, Anayah      07 Unattached             1:12.60   1 
  8 #  334 James, Shelby      07 Morris Estat           1:15.37   2 
  9 #  230 Briggs, Christina  08 Infinity Tra           1:16.27   3 
 10 #  520 Komoh, Praisetina  08 Rocktown Run           1:17.48   3 
 11 #  172 Myers, Krista      08 Enon Track a           1:19.38   5 
 12 #  333 Hayward, Kennedy   07 Morris Estat           1:20.68   3 
 13 #  514 Parker, Solana     07 Omega Track            1:22.24   3 
 14 #  115 Wescott, Raniya    08 Delaware Run           1:28.30   4 
 15 #  361 Seldon, Brielle    08 Mt. Airy Tra           1:29.97   5 
 16 #  176 Pace, Bria         08 Enon Track a           1:32.29   4 
 17 #  159 Devore, Emani      08 Enon Track a           1:33.00   4 
 18 #  167 Jean, Alana        08 Enon Track a           1:35.14   4 
 19 #    6 Noble, Anastasia   08 Bishop Morri           1:39.83   5 
 -- #  481 White, Sabria      07 Mallery Chal               DNS   5 
 
Event 6  400 Meter Dash 11-12 Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  141 Hunter, Abaas      08 DELCO STALLI           1:03.83   1  10   
  2 #  316 Mims, Jayden       07 MOBettah Tra           1:06.18   1   8   
  3 #  322 Newsome, Micquel   08 MOBettah Tra           1:07.88   1   6   
  4 #  463 Gordon, Kyle       07 Mallery Chal           1:08.52   2   4   
  5 #  134 Brown, David       07 DELCO STALLI           1:11.33   3   2   
  6 #  312 Harris, Reginald   07 MOBettah Tra           1:11.84   2   1   
  7 #  209 Temple, Chase      07 Enon Track a           1:12.58   5 
  8 #  366 Barker, Andre      08 Mt. Airy Tra           1:12.62   3 
  9 #  499 Russell, Lawrence  08 Mt. Airy Tra           1:13.37   2 
 10 #  214 Wright, Jaelyn     08 Enon Track a           1:14.29   5 
 11 #  246 Desir, Geovanni    07 Infinity Tra           1:14.99   1 
 12 #   15 Kemp, Jadon        07 Bishop Morri           1:15.02  10 
 13 #  183 Bronson, Caden     07 Enon Track a           1:15.42   4 
 14 #  195 Kennedy, Derrick   07 Enon Track a           1:16.65   6 
 15 #  150 Pitt, Shareet      08 DELCO STALLI           1:16.65   3 
 16 #  133 Brewer, Keenan     07 DELCO STALLI           1:17.35   4 
 17 #  149 Meyers, Demetrie   08 DELCO STALLI           1:17.69   5 
 18 #  309 Foxworth, Gavin    08 MOBettah Tra           1:17.81   4 
 19 #  391 Campbell, Gilbert  08 Phila. Expre           1:17.92  10 
 20 #  328 Way, Mehki         08 MOBettah Tra           1:18.64   8 
 21 #  339 Carty, Shawn       08 Morris Estat           1:19.48   8 
 22 #  193 Jones, Jamal       07 Enon Track a           1:19.52   8 
 23 #  394 Evans, Naeem       08 Phila. Expre           1:19.93   9 
 24 #  196 Levister, Michael  08 Enon Track a           1:20.86   6 
 25 #  152 Scales, Vontez     08 DELCO STALLI           1:21.06   6 
 26 #  265 Brooks, Tarik      08 Kappa Diamon           1:21.31  11 
 27 #  194 Jones, Jamil       07 Enon Track a           1:21.62   6 
 28 #  346 Madison, Antoine   08 Morris Estat           1:23.57   9 
 29 #  206 Scott, Jordan      08 Enon Track a           1:24.87   7 
 30 #  488 Jones, Nazir       08 MOBettah Tra           1:25.22   2 
 31 #  307 Adams, Anthony     08 MOBettah Tra           1:25.75   7 
 32 #  399 Paige, Zion        07 Phila. Expre           1:26.33   9 
 33 #  188 Esters, Joshua     07 Enon Track a           1:27.04   4 
 34 #  431 Nobles, Jeremiah   07 CSC Lions              1:27.06  12 
 35 #  207 Scott, Joshua      08 Enon Track a           1:27.34   8 
 36 #  211 Trotman, Bryce     08 Enon Track a           1:27.37   7 
 37 #  273 Stokes, Marc       07 Kappa Diamon           1:28.13  12 
 38 #  210 Thomas, Ivan       07 Enon Track a           1:28.88  12 
 39 #  252 White, Donald      08 Infinity Tra           1:29.70   3 
 40 #  439 Speaks, Rahmir     08 DELCO STALLI           1:29.84  10 
 41 #  516 Sheppard, Adrien   08 Omega Track            1:35.33  11 
 42 #  203 Rech, Jack         08 Enon Track a           1:42.03  11 
 -- #  521 Roberson, Zakr     07 STAR TRACK                 DNS  10 
 -- #  213 Williams, Zechari  08 Enon Track a               DNS   5 
 -- #  146 Khan, Hashim       07 DELCO STALLI               DNS   9 
 -- #  321 Murrell, Darnell   08 MOBettah Tra               DNS   7 
 
Event 7  400 Meter Dash 13-14 Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  162 Grisson, Ananda    05 Enon Track a           1:06.84   2  10   
  2 #  467 Jones, Khloe       06 Mallery Chal           1:07.17   2   8   
  3 #  305 Talley, Paris      05 MOBettah Tra           1:07.38   1   6   
  4 #  482 White, Syniah      06 Mallery Chal           1:07.82   3   4   
  5 #  237 Travis, Sabreeya   05 Infinity Tra           1:07.87   2   2   
  6 #  479 Stevens, Jennah    06 Mallery Chal           1:08.92   2   1   
  7 #  385 Fuller, Morgan     05 Phila. Expre           1:10.17   1 
  8 #  111 Allen, Amira       05 Delaware Run           1:11.59   1 
  9 #  478 Solomon, Kayla     05 Mallery Chal           1:12.14   3 
 10 #  457 Cage, Jalynn       06 Mallery Chal           1:12.89   4 
 11 #  260 Kittrels, Ciani    06 Kappa Diamon           1:13.45   6 
 12 #  171 Moses, Ayanna      05 Enon Track a           1:13.56   4 
 13 #  464 Jackson, Amya      06 Mallery Chal           1:14.91   3 
 14 #  476 Sanders, Amber     05 Mallery Chal           1:16.95   3 
 15 #  469 King, Tatiyanna    06 Mallery Chal           1:20.67   5 
 16 #  123 Horner, Cadence    06 DELCO STALLI           1:20.96   6 
 17 #  494 Edwards, Dream     05 Mt. Airy Tra           1:23.40   5 
 18 #  178 Scott, Juanita     05 Enon Track a           1:23.73   1 
 19 #  158 Deal, Taylor       06 Enon Track a           1:24.71   6 
 20 #  263 Rouse, Amber       05 Kappa Diamon           1:27.44   5 
 21 #  306 Wright, Nevaeh     06 MOBettah Tra           1:29.15   4 
 -- #  169 Johnson, Jordyn    06 Enon Track a               DNS   5 
 -- #  164 Harris, Awa        06 Enon Track a               DNS   4 
 
Event 8  400 Meter Dash 13-14 Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  419 Dailey, Tyler      05 Unattached               57.41   1  10   
  2 #  517 Williams, Mark     05 Omega Track              57.98   1   8   
  3 #  135 Collins, Jaden     05 DELCO STALLI           1:00.79   1   6   
  4 #  513 Munford, Christia  05 Omega Track            1:01.50   1   4   
  5 #  249 Hatten, Tyhir      05 Infinity Tra           1:01.73   2   2   
  6 #  510 Langston, Christi  06 Omega Track            1:01.88   2   1   
  7 #  505 Cade, Darien       05 Omega Track            1:03.17   3 
  8 #  531 McCoullum, Shaun   06 Unattached             1:05.18   2 
  9 #  448 Salaria, Kadin     06 Infinity Tra           1:06.37   2 
 10 #  148 Meyers, Daniel     06 DELCO STALLI           1:06.73   3 
 11 #  131 Billops, Avery     05 DELCO STALLI           1:06.95   4 
 12 #  323 Perry, Jahlil      06 MOBettah Tra           1:09.75   5 
 13 #  271 Rouse, Aaron       05 Kappa Diamon           1:10.78   6 
 14 #  267 Crump, Sean        06 Kappa Diamon           1:17.18   6 
 15 #  275 Zachary, Jameer    06 Kappa Diamon           1:18.19   5 
 16 #  435 King Kaye, Trae    05 Delaware Run           1:18.79   4 
 17 #  314 Henry, Jailyn      06 MOBettah Tra           1:22.02   3 
 18 #  274 Wright, Semaj      05 Kappa Diamon           1:30.32   5 
 19 #  192 Johnson, Xavier    06 Enon Track a           1:34.86   3 
 20 #  202 Quitman, Tyloni    05 Enon Track a           1:37.57   4 
 -- #   12 Caldwell, Parris   06 Bishop Morri               DNS   5 
 -- #  446 Payne, Kenneth     06 Enon Track a               DNS   4 
 -- #  512 Metoyer, Christop  05 Omega Track                DNS   6 
 
Event 9  400 Meter Dash 15-16 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  484 Foxworth, Nykinya  04 MOBettah Tra           1:08.47   10   
  2 #  262 Patrick, Amaylah   04 Kappa Diamon           1:16.28    8   
  3 #  381 Bryant, Jada       04 Phila. Expre           1:19.38    6   
 
Event 10  400 Meter Dash 15-16 Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  459 Drumwright, Aaron  04 Mallery Chal           1:00.55   1  10   
  2 #  460 Drumwright, Andre  04 Mallery Chal           1:03.19   1   8   
  3 #  427 Hairston, Darius   04 CSC Lions              1:04.32   2   6   
  4 #  407 Waller, Nicholas   03 Track RC               1:06.08   1   4   
  5 #  396 Green, Tyson       04 Phila. Expre           1:07.26   2   2   
  6 #  395 Green, Mason       04 Phila. Expre           1:15.85   2   1   
 
Event 11  400 Meter Dash 17-19 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  122 Hatton, Jordan     02 DELCO STALLI           1:17.93   10   
 
Event 12  400 Meter Dash 17-19 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  455 Evans, Nasir       02 Kappa Diamon           1:06.84   10   
 
Event 13  800 Meter Run 8 < Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  462 Gordon, Kacy       11 Mallery Chal           3:11.87   10   
  2 #  124 Kilby, Payton      11 DELCO STALLI           3:27.11    8   
  3 #  403 Franks, Jailynn    12 Track RC               3:37.85    6   
  4 #  524 Harris, Sydne      12 TNT EXPRESS            3:40.50    4   
  5 #  358 Heyward, Savannah  11 Mt. Airy Tra           4:14.38    2   
  6 #  119 Cook, Mahasin      12 DELCO STALLI           4:15.38    1   
  7 #  388 Middleton, Leia    11 Phila. Expre           4:27.10  
 -- #  118 Brewer, Karia      12 DELCO STALLI               DNS  
 
Event 14  800 Meter Run 8 < Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  375 Moore, Cameron     11 Mt. Airy Tra           3:14.68   1  10   
  2 #  528 Thomas, Jeyden     11 TNT EXPRESS            3:23.25   1   8   
  3 #  390 Berthau, Trey      11 Phila. Expre           3:25.14   1   6   
  4 #  405 Hankins, Kaden     11 Track RC               3:25.82   1   4   
  5 #  242 Banks, Brandon     11 Infinity Tra           3:26.84   1   2   
  6 #  432 Ouedraogo, Dmyr    12 CSC Lions              3:32.25   2   1   
  7 #  325 Randle, Marquise   11 MOBettah Tra           3:32.36   2 
  8 #  370 Crabbe, Amari      11 Mt. Airy Tra           4:12.90   2 
 -- #  503 Brown, Jahni       11 Omega Track                DNF   2 
 -- #  509 Greene, Bryce      12 Omega Track                DNS   2 
 -- #  378 Whitehead-Walker,  12 Mt. Airy Tra               DNS   2 
 -- #  247 Ealey, Jordan      12 Infinity Tra               DNS   1 
 -- #  508 English, Jeremiah  11 Omega Track                DNS   2 
 
Event 15  800 Meter Run 9-10 Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  125 Meyers, Mallory    09 DELCO STALLI           2:58.94   1  10   
  2 #  522 Coston, Kelis      09 TNT EXPRESS            2:59.23   1   8   
  3 #  121 Davis, Ciara       09 DELCO STALLI           3:10.02   1   6   
  4 #  238 Travis, Shiyah     09 Infinity Tra           3:12.71   1   4   
  5 #  302 Harris, Saliya     10 MOBettah Tra           3:15.11   2   2   
  6 #  127 Vega, Miahlee      10 DELCO STALLI           3:15.45   2   1   
  7 #  303 Lovelace, London   09 MOBettah Tra           3:21.23   2 
  8 #  523 Harris, Saige      09 TNT EXPRESS            3:22.22   2 
  9 #  362 Singleton, Samant  10 Mt. Airy Tra           3:46.59   2 
 10 #  129 Wright, Meyloni    10 DELCO STALLI           3:48.28   2 
 -- #  236 Steckel, Annabell  09 Infinity Tra               DNS   1 
 
Event 16  800 Meter Run 9-10 Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  253 Young, Kaleb       09 Infinity Tra           2:39.52   1  10   
  2 #  154 Sharper, Mekhi     10 DELCO STALLI           2:44.17   1   8   
  3 #  243 Bevins, Shymir     09 Infinity Tra           2:51.05   1   6   
  4 #  155 Spencer, Damir     10 DELCO STALLI           2:53.29   2   4   
  5 #  377 Waters, Naeem      10 Mt. Airy Tra           2:53.36   2   2   
  6 #  342 Frey, Langston     10 Morris Estat           3:00.60   1   1   
  7 #  251 Tolliver, Jayden   10 Infinity Tra           3:03.86   2 
  8 #  326 Talley, Rei        09 MOBettah Tra           3:04.11   1 
  9 #  153 Sharper, Marquis   10 DELCO STALLI           3:05.90   3 
 10 #  143 Kale, Jaydon       09 DELCO STALLI           3:05.94   3 
 11 #  483 Culmer, Brian      09 MOBettah Tra           3:07.85   4 
 12 #  130 Alexander, Jabril  09 DELCO STALLI           3:08.44   4 
 13 #  376 Searles, Jaz-Amin  09 Mt. Airy Tra           3:08.47   2 
 14 #  470 King jr, Joseph    10 Mallery Chal           3:10.77   2 
 15 #  331 Williams, Kameron  10 MOBettah Tra           3:13.76   2 
 16 #  527 Smith, Naeem       09 TNT EXPRESS            3:14.36   1 
 17 #  136 Deburow, Elijah    10 DELCO STALLI           3:15.69   1 
 18 #  392 Couser, Colin      10 Phila. Expre           3:21.71   3 
 19 #  492 Berrian, Stephen   10 Mt. Airy Tra           3:22.99   3 
 20 #  371 Desper, Amir       09 Mt. Airy Tra           3:29.25   4 
 21 #  486 Haley, Jordan      10 MOBettah Tra           3:36.82   4 
 22 #  250 Jackson, Anaj      10 Infinity Tra           3:45.98   4 
 23 #  147 Marshall-Speights  10 DELCO STALLI           3:47.63   4 
 -- #  380 Yashar'Ahla, Ha'S  10 Mt. Airy Tra               DNS   4 
 -- #  406 Littlejohn, Meaki  10 Track RC                   DNS   2 
 -- #  145 Khan, Adam         09 DELCO STALLI               DNS   3 
 -- #  144 Khan, Abrahim      09 DELCO STALLI               DNS   4 
 -- #  379 Whitehead-Walker,  10 Mt. Airy Tra               DNS   3 
 -- #  474 Mcilwain, Michael  09 Mallery Chal               DNS   2 
 
Event 17  800 Meter Run 11-12 Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  461 Drumwright, Payto  07 Mallery Chal           2:32.71   1  10   
  2 #  501 Smith, Ryan        07 Mt. Airy Tra           2:38.67   1   8   
  3 #  473 Massey, Rayana     07 Mallery Chal           2:39.99   1   6   
  4 #  468 Jones, Taylor      07 Mallery Chal           2:42.55   1   4   
  5 #  497 Lawrence, Sahmani  08 Mt. Airy Tra           2:46.04   2   2   
  6 #  437 Mclean-Dixon, Ziy  08 DELCO STALLI           2:48.56   1   1   
  7 #  337 Raines, Delaney    07 Morris Estat           2:55.66   2 
  8 #  498 Moore, Christen    08 Mt. Airy Tra           2:56.10   1 
  9 #  231 Burrell, Mackenzi  07 Infinity Tra           2:57.38   1 
 10 #  477 Smith, Laylah      08 Mallery Chal           3:05.14   2 
 11 #  360 Searles, Jordyn    07 Mt. Airy Tra           3:13.42   2 
 12 #  514 Parker, Solana     07 Omega Track            3:21.66   2 
 13 #  444 Moody, Kolby       08 Delta Speed            3:29.51   2 
 14 #  115 Wescott, Raniya    08 Delaware Run           3:58.68   2 
 -- #  361 Seldon, Brielle    08 Mt. Airy Tra               DNS   2 
 
Event 18  800 Meter Run 11-12 Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  456 Brinkley, Dhakir   07 Mallery Chal           2:25.21   1  10   
  2 #  141 Hunter, Abaas      08 DELCO STALLI           2:31.90   1   8   
  3 #  350 Raines, Dylan      07 Morris Estat           2:34.82   1   6   
  4 #  137 Hanson, James      08 DELCO STALLI           2:37.17   1   4   
  5 #  463 Gordon, Kyle       07 Mallery Chal           2:40.95   1   2   
  6 #  499 Russell, Lawrence  08 Mt. Airy Tra           2:47.79   1   1   
  7 #  322 Newsome, Micquel   08 MOBettah Tra           2:48.56   1 
  8 #  246 Desir, Geovanni    07 Infinity Tra           2:49.05   1 
  9 #  134 Brown, David       07 DELCO STALLI           2:52.50   2 
 10 #  391 Campbell, Gilbert  08 Phila. Expre           2:53.22   2 
 11 #  312 Harris, Reginald   07 MOBettah Tra           2:53.65   3 
 12 #  330 White, Levan       08 MOBettah Tra           2:56.01   1 
 13 #  149 Meyers, Demetrie   08 DELCO STALLI           2:56.05   2 
 14 #  365 Alexander, Makail  08 Mt. Airy Tra           2:56.07   2 
 15 #  150 Pitt, Shareet      08 DELCO STALLI           3:02.86   2 
 16 #  327 Talley, Rishon     07 MOBettah Tra           3:02.88   2 
 17 #  394 Evans, Naeem       08 Phila. Expre           3:05.03   3 
 18 #  152 Scales, Vontez     08 DELCO STALLI           3:10.77   3 
 19 #  439 Speaks, Rahmir     08 DELCO STALLI           3:13.54   3 
 20 #  328 Way, Mehki         08 MOBettah Tra           3:13.89   2 
 21 #  265 Brooks, Tarik      08 Kappa Diamon           3:14.68   3 
 22 #  316 Mims, Jayden       07 MOBettah Tra           3:15.61   1 
 23 #  307 Adams, Anthony     08 MOBettah Tra           3:16.51   3 
 24 #  516 Sheppard, Adrien   08 Omega Track            3:23.33   3 
 25 #  309 Foxworth, Gavin    08 MOBettah Tra           3:24.89   2 
 26 #  399 Paige, Zion        07 Phila. Expre           3:28.00   3 
 -- #  321 Murrell, Darnell   08 MOBettah Tra               DNS   3 
 -- #  521 Roberson, Zakr     07 STAR TRACK                 DNS   2 
 -- #  366 Barker, Andre      08 Mt. Airy Tra               DNS   2 
 -- #  146 Khan, Hashim       07 DELCO STALLI               DNS   3 
 
Event 19  800 Meter Run 13-14 Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  467 Jones, Khloe       06 Mallery Chal           2:34.58   1  10   
  2 #  128 Watson, Gabrielle  05 DELCO STALLI           2:37.29   1   8   
  3 #  237 Travis, Sabreeya   05 Infinity Tra           2:37.59   1   6   
  4 #  479 Stevens, Jennah    06 Mallery Chal           2:44.13   2   4   
  5 #  482 White, Syniah      06 Mallery Chal           2:44.93   1   2   
  6 #  305 Talley, Paris      05 MOBettah Tra           2:48.14   1   1   
  7 #  478 Solomon, Kayla     05 Mallery Chal           2:48.59   1 
  8 #  385 Fuller, Morgan     05 Phila. Expre           2:51.29   2 
  9 #  464 Jackson, Amya      06 Mallery Chal           2:58.54   2 
 10 #  111 Allen, Amira       05 Delaware Run           3:00.63   1 
 11 #  476 Sanders, Amber     05 Mallery Chal           3:08.89   2 
 12 #  123 Horner, Cadence    06 DELCO STALLI           3:23.93   2 
 -- #  306 Wright, Nevaeh     06 MOBettah Tra               DNS   2 
 
Event 20  800 Meter Run 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  419 Dailey, Tyler      05 Unattached             2:18.50   10   
  2 #  135 Collins, Jaden     05 DELCO STALLI           2:27.09    8   
  3 #  151 Richardson, Mauri  06 DELCO STALLI           2:29.11    6   
  4 #  338 Carty, Demetrius   06 Morris Estat           2:31.17    4   
  5 #  249 Hatten, Tyhir      05 Infinity Tra           2:31.94    2   
  6 #  148 Meyers, Daniel     06 DELCO STALLI           2:37.62    1   
  7 #  314 Henry, Jailyn      06 MOBettah Tra           2:40.28  
  8 #  440 Husbands, Jalan    05 Delta Speed            2:47.39  
  9 #  323 Perry, Jahlil      06 MOBettah Tra           3:02.95  
 10 #  511 Marino, Nicholas   06 Omega Track            3:26.83  
 
Event 21  800 Meter Run 15-16 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  484 Foxworth, Nykinya  04 MOBettah Tra           3:01.49   10   
  2 #  381 Bryant, Jada       04 Phila. Expre           3:23.32    8   
 
Event 22  800 Meter Run 15-16 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  459 Drumwright, Aaron  04 Mallery Chal           2:17.51   10   
  2 #  438 Myricks, Kayleb    03 DELCO STALLI           2:20.26    8   
  3 #  138 Hatton, Kesi       03 DELCO STALLI           2:20.28    6   
  4 #  460 Drumwright, Andre  04 Mallery Chal           2:28.34    4   
  5 #  395 Green, Mason       04 Phila. Expre           2:29.63    2   
  6 #  396 Green, Tyson       04 Phila. Expre           2:45.84    1   
 
Event 23  800 Meter Run 17-19 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  122 Hatton, Jordan     02 DELCO STALLI           3:05.49   10   
 
Event 24  800 Meter Run 17-19 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  455 Evans, Nasir       02 Kappa Diamon           2:56.65   10   
 
Event 26  1500 Meter Run 8 < Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  375 Moore, Cameron     11 Mt. Airy Tra           6:23.14   10   
 
Event 27  1500 Meter Run 9-10 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  383 Clark, Tamia       09 Phila. Expre           6:17.59   10   
  2 #  121 Davis, Ciara       09 DELCO STALLI           6:18.08    8   
 
Event 28  1500 Meter Run 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  154 Sharper, Mekhi     10 DELCO STALLI           5:40.14   10   
  2 #  377 Waters, Naeem      10 Mt. Airy Tra           6:00.16    8   
  3 #  251 Tolliver, Jayden   10 Infinity Tra           6:04.82    6   
  4 #  136 Deburow, Elijah    10 DELCO STALLI           6:30.69    4   
  5 #  392 Couser, Colin      10 Phila. Expre           6:44.28    2   
 
Event 29  1500 Meter Run 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  443 Husbands, Kimberl  08 Delta Speed            5:30.06   10   
  2 #  437 Mclean-Dixon, Ziy  08 DELCO STALLI           5:32.58    8   
  3 #  468 Jones, Taylor      07 Mallery Chal           5:32.90    6   
  4 #  498 Moore, Christen    08 Mt. Airy Tra           6:00.05    4   
  5 #  477 Smith, Laylah      08 Mallery Chal           6:09.65    2   
 
Event 30  1500 Meter Run 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  456 Brinkley, Dhakir   07 Mallery Chal           5:01.88   10   
  2 #  137 Hanson, James      08 DELCO STALLI           5:19.72    8   
  3 #  330 White, Levan       08 MOBettah Tra           6:03.28    6   
  4 #  365 Alexander, Makail  08 Mt. Airy Tra           6:04.00    4   
  5 #  327 Talley, Rishon     07 MOBettah Tra           6:19.03    2   
 
Event 31  1500 Meter Run 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  128 Watson, Gabrielle  05 DELCO STALLI           5:42.24   10   
  2 #  529 Eng, Kaitlyn       06 Unattached             5:45.30    8   
  3 #  413 Peel, Jurney       05 Unattached             8:38.21    6   
 
Event 32  1500 Meter Run 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  151 Richardson, Mauri  06 DELCO STALLI           5:13.95   10   
  2 #  495 Flaherty, Conor    05 Mt. Airy Tra           5:45.47    8   
  3 #  511 Marino, Nicholas   06 Omega Track            6:48.34    6   
 
Event 34  1500 Meter Run 15-16 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  138 Hatton, Kesi       03 DELCO STALLI           4:51.40   10   
  2 #  438 Myricks, Kayleb    03 DELCO STALLI           5:00.27    8   
 
Event 37  4x160 Meter Relay 8 < Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
 -- Enon Track and Field  'A'                               DNS  
     1) #173 Norris, Akyra 11           2) #168 Johnson, Jolie 11         
     3) #170 Mcknight, Malia 12         4) #166 Hite, Trinity 11          
 
Event 38  4x160 Meter Relay 8 < Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Enon Track and Field  'A'                           1:58.81   12   
     1) #190 Jean, Aaron 11             2) #199 Outland, Faheem 11        
     3) #215 Wright, Noah 11            4) #201 Perry, Zion 11            
  2 MOBettah Track Club  'A'                            2:05.02    8   
     1) #315 Kearney, Khysson 11        2) #489 Moore, Muhsin 12          
     3) #313 Harris, Saahir 12          4) #318 Mims-Horton, Yakeese 12   
 
Event 39  4x160 Meter Relay 9-10 Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Omega Track Club  'A'                               1:54.42   12   
     1) #515 Robinson, Cinniya 09       2) #504 Burnett, Isabella 09      
     3) #506 Cade, Kennedy 10           4) #502 Baltodano, Niyah 09       
  2 Enon Track and Field  'A'                           1:58.71    8   
     1) #174 Odoms, Cecilia 10          2) #157 Curry, Saniyah 09         
     3) #180 Wheeler, Leilani 09        4) #175 Odoms, Olivia 09          
 
Event 40  4x160 Meter Relay 9-10 Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 MOBettah Track Club  'A'                            1:45.70   12   
     1) #483 Culmer, Brian 09           2) #486 Haley, Jordan 10          
     3) #317 Mims - Horton, Keshon 09   4) #326 Talley, Rei 09            
  2 Just Do It Track Club  'A'                          1:52.24    8   
     1) #257 Smith, Amun 09             2) #453 Woodson, Cameron 10       
     3) #255 Gholston, Jeremy 10        4) #451 Bradford, Musa 09         
 -- Enon Track and Field  'A'                               DNS  
     1) #198 Myers, Idris 10            2) #187 Esters, John 09           
     3) #191 Johnson, Joshua 10         4) #204 Richardson, Xavier 09     
 
Event 41  4x160 Meter Relay 11-12 Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Enon Track and Field  'A'                           2:04.35   12   
     1) #167 Jean, Alana 08             2) #176 Pace, Bria 08             
     3) #159 Devore, Emani 08           4) #172 Myers, Krista 08          
 
Event 42  4x160 Meter Relay 11-12 Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 MOBettah Track Club  'A'                            1:40.68   12   
     1) #316 Mims, Jayden 07            2) #322 Newsome, Micquel 08       
     3) #488 Jones, Nazir 08            4) #312 Harris, Reginald 07       
  2 Enon Track and Field  'B'                           1:50.20    8   
     1) #209 Temple, Chase 07           2) #195 Kennedy, Derrick 07       
     3) #206 Scott, Jordan 08           4) #188 Esters, Joshua 07         
  3 Enon Track and Field  'C'                           1:55.79    4   
     1) #211 Trotman, Bryce 08          2) #193 Jones, Jamal 07           
     3) #194 Jones, Jamil 07            4) #207 Scott, Joshua 08          
 -- Enon Track and Field  'A'                               DNS  
     1) #183 Bronson, Caden 07          2) #214 Wright, Jaelyn 08         
     3) #196 Levister, Michael 08       4) #213 Williams, Zechariah 08    
 
Event 43  4x160 Meter Relay 13-14 Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
 -- Enon Track and Field  'A'                               DNS  
     1) #162 Grisson, Ananda 05         2) #164 Harris, Awa 06            
     3) #171 Moses, Ayanna 05           4) #178 Scott, Juanita 05         
 
Event 44  4x160 Meter Relay 13-14 Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
 -- Omega Track Club  'A'                                   DNS  
     1) #510 Langston, Christian 06     2) #513 Munford, Christian 05     
     3) #505 Cade, Darien 05            4) #517 Williams, Mark 05         
 
Event 57  Long Jump 8 < Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  259 Cromedy, Ayla      12 Kappa Diamon             2.45m   10   
      2.45m  2.24m  2.33m           
  2 #  301 Foxworth, Rhiyan   11 MOBettah Tra             1.80m    8   
      1.26m  1.80m  FOUL          
  3 #  258 Couch, Zara        13 Kappa Diamon             1.38m    6   
      1.21m  1.24m  1.38m           
  4 #  436 Moore, Shemaihyah  11 Delaware Run             1.36m    4   
      1.36m  1.21m  FOUL           
 -- #  454 Crawford, Sky      12 Kappa Diamon              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- #  485 Haley, Jada        11 MOBettah Tra              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- #  449 Smith, Miah        11 Infinity Tra              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- #  452 Moore, Sariyah     14 Just Do It T              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- #  304 Moseley, Munirah-  13 MOBettah Tra               DNS  
 -- #  447 Jennings, Mathild  11 Infinity Tra               DNS  
 
Event 58  Long Jump 8 < Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  190 Jean, Aaron        11 Enon Track a             3.01m   10   
      2.54m  3.01m  2.62m           
  2 #  268 Lucas, Xavier      12 Kappa Diamon             2.25m    8   
      2.25m  1.95m  1.94m           
  3 #  340 Dorin, Shawn       12 Morris Estat             1.98m    6   
      1.72m  1.98m  1.88m           
  4 #  532 Proctor III, Patm  12 Unattached               1.83m    3   
      FOUL  1.83m  1.70m           
  4 #  332 Williams, Karter   11 MOBettah Tra             1.83m    3   
      1.83m  1.60m  1.81m           
  6 #  450 Bradford, Iidris   12 Just Do It T             1.76m    1   
      1.57m  1.76m  1.65m           
  7 #  428 Hairston, Devin    12 CSC Lions                1.70m  
      FOUL  1.67m  1.70m           
  8 #  487 Harris, Saaqir     13 MOBettah Tra             1.53m  
      FOUL  FOUL  1.53m           
  9 #  311 Fudge, Paul        11 MOBettah Tra             1.32m  
      FOUL  FOUL  1.32m           
 -- #  310 Fudge, Amari       13 MOBettah Tra              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- #  329 Whaley-Bey, Jalen  13 MOBettah Tra              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- #  319 Moseley, Mahir-Ib  11 MOBettah Tra               DNS  
 
Event 59  Long Jump 9-10 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  493 Crabbe, Amirah     09 Mt. Airy Tra             3.77m   10   
      3.77m  3.70m  3.73m           
  2 #  234 Peelle, Ada        09 Infinity Tra             3.28m    8   
      3.01m  2.85m  3.28m           
  3 #  496 Germain, Jocelyn   10 Mt. Airy Tra             3.24m    6   
      3.10m  2.99m  3.24m           
  4 #  303 Lovelace, London   09 MOBettah Tra             2.95m    4   
      2.76m  2.85m  2.95m           
  5 #  126 Richardson, Mia    10 DELCO STALLI             2.34m    2   
      2.34m  2.21m  2.01m           
  6 #  515 Robinson, Cinniya  09 Omega Track              2.30m    1   
      1.95m  1.88m  2.30m           
  7 #  502 Baltodano, Niyah   09 Omega Track              2.26m  
      1.86m  2.26m  1.68m           
 -- #  357 Carter, Dream      10 Mt. Airy Tra               DNS  
 -- #  363 Smith-Skipworth,   09 Mt. Airy Tra               DNS  
 
Event 60  Long Jump 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  257 Smith, Amun        09 Just Do It T             3.86m   10   
      3.53m  3.41m  3.86m           
  2 #  342 Frey, Langston     10 Morris Estat             3.38m    8   
      FOUL  3.21m  3.38m           
  3 #  343 Frey, Robeson      10 Morris Estat             3.31m    6   
      3.31m  3.30m  3.15m           
  4 #  245 Brown, Nathan      09 Infinity Tra             3.20m    4   
      3.20m  3.06m  3.13m           
  5 #  272 Stewart, Kasi      09 Kappa Diamon             1.86m    2   
      FOUL  FOUL  1.86m           
  6 #  266 Cromedy, Blake     10 Kappa Diamon             1.43m    1   
      FOUL  FOUL  1.43m           
 
Event 61  Long Jump 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  356 Banks, Amira       08 Mt. Airy Tra             4.03m   10   
      3.64m  3.78m  4.03m           
  2 #    2 Douglas, Kira      07 Bishop Morri             3.46m    8   
      FOUL  3.44m  3.46m           
  3 #  497 Lawrence, Sahmani  08 Mt. Airy Tra             3.45m    6   
      3.23m  3.45m  FOUL           
  4 #  530 Henry, Anayah      07 Unattached               3.38m    4   
      3.38m  3.17m  3.31m           
  5 #  336 Ladson, Zara       08 Morris Estat             3.36m    2   
      3.17m  3.27m  3.36m           
 -- #  230 Briggs, Christina  08 Infinity Tra                ND  
      ND    x             
 
Event 62  Long Jump 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  430 Jowers, Laben      08 CSC Lions                4.05m   10   
      FOUL  3.98m  4.05m           
 
Event 63  Long Jump 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  162 Grisson, Ananda    05 Enon Track a             4.36m   10   
      FOUL  4.18m  4.36m           
  2 #  111 Allen, Amira       05 Delaware Run             3.86m    8   
      3.74m  3.83m  3.86m           
  3 #  526 Perdue, Mirrah     05 TNT EXPRESS              3.69m    6   
      3.57m  3.69m  3.62m            
  4 #  260 Kittrels, Ciani    06 Kappa Diamon             3.28m    4   
      2.62m  3.18m  3.28m           
  5 #  494 Edwards, Dream     05 Mt. Airy Tra             2.49m    2   
      2.19m  2.49m  FOUL           
 
Event 64  Long Jump 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  525 Perdue, Manny      05 TNT EXPRESS              5.00m   10   
      4.90m  4.74m  5.00m           
  2 #  517 Williams, Mark     05 Omega Track              4.72m    8   
      4.25m  4.15m  4.72m           
  3 #  510 Langston, Christi  06 Omega Track              4.43m    5   
      3.47m  4.43m  FOUL         
  3 #  131 Billops, Avery     05 DELCO STALLI             4.43m    5   
      4.30m  FOUL  4.43m           
  5 #  448 Salaria, Kadin     06 Infinity Tra             3.72m    2   
      3.72m  FOUL  FOUL           
  6 #  267 Crump, Sean        06 Kappa Diamon             2.91m    1   
      2.91m  2.83m  FOUL           
 
Event 65  Long Jump 15-16 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  484 Foxworth, Nykinya  04 MOBettah Tra             4.42m   10   
      4.00m  4.32m  4.42m           
 
Event 66  Long Jump 15-16 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  345 Jeter, Malik       04 Morris Estat             3.38m   10   
      2.97m  3.11m  3.38m           
 
Event 68  Long Jump 17-19 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- #  455 Evans, Nasir       02 Kappa Diamon                ND  
      ND    x             
 
Event 70  Shot Put 8 < Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  432 Ouedraogo, Dmyr    12 CSC Lions                4.24m   10   
      3.41m  3.86m  4.24m  3.68m       
  2 #  354 Wells, Brian       11 Morris Estat             3.88m    8   
      3.45m  3.62m  FOUL  3.88m       
  3 #  428 Hairston, Devin    12 CSC Lions                3.68m    6   
      3.01m  FOUL  3.28m  3.68m       
  4 #  353 Wells, Austin      12 Morris Estat             3.43m    4   
      2.42m  3.43m  2.83m  2.36m       
  5 #  240 Alvarado, Matteo   12 Infinity Tra             3.13m    2   
      2.83m  FOUL  3.13m  PASS       
 
Event 71  Shot Put 9-10 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  506 Cade, Kennedy      10 Omega Track              5.00m   10   
      4.72m  4.69m  5.00m  4.85m       
  2 #  404 Mcclean, April     10 Track RC                 4.47m    8   
      4.29m  4.14m  4.27m  4.47m       
  3 #  504 Burnett, Isabella  09 Omega Track              4.25m    6   
      3.73m  3.96m  3.57m  4.25m       
  4 #  387 Middleton, Amani   10 Phila. Expre             2.91m    4   
      FOUL  2.91m  FOUL  FOUL       
 -- #  491 Trotter, Ava       09 Morris Estat               DNS  
 
Event 72  Shot Put 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  255 Gholston, Jeremy   10 Just Do It T             5.45m   10   
      FOUL  2.51m  5.09m  5.45m       
  2 #  266 Cromedy, Blake     10 Kappa Diamon             5.29m    8   
      4.12m  4.67m  5.29m  4.34m       
 -- #  453 Woodson, Cameron   10 Just Do It T               DNS  
 
Event 73  Shot Put 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  359 Ruff, Ava          08 Mt. Airy Tra             9.48m   10   
      8.38m  8.76m  8.61m  9.48m       
  2 #  335 Johnston, Marelle  08 Morris Estat             5.64m    8   
      4.94m  5.49m  5.64m  5.54m       
 -- #  481 White, Sabria      07 Mallery Chal               DNS  
 
Event 74  Shot Put 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  430 Jowers, Laben      08 CSC Lions                7.94m   10   
      7.13m  7.94m  7.66m  7.65m       
  2 #  265 Brooks, Tarik      08 Kappa Diamon             7.68m    8   
      7.18m  7.48m  7.68m  7.29m       
  3 #  431 Nobles, Jeremiah   07 CSC Lions                7.16m    6   
      7.04m  6.99m  7.16m  6.23m       
  4 #  133 Brewer, Keenan     07 DELCO STALLI             6.96m    4   
      6.93m  6.91m  6.96m  6.58m       
  5 #  425 O'Brien, Daniel    08 Unattached               6.57m    2   
      5.28m  5.90m  6.44m  6.57m       
  6 #  394 Evans, Naeem       08 Phila. Expre             6.19m    1   
      FOUL  6.14m  5.80m  6.19m       
  7 #  399 Paige, Zion        07 Phila. Expre             6.16m  
      5.32m  6.09m  6.16m  5.54m       
  8 #  273 Stokes, Marc       07 Kappa Diamon             5.95m  
      5.42m  5.95m  5.65m  5.49m       
  9 #  252 White, Donald      08 Infinity Tra             4.68m  
      4.62m  FOUL  4.51m  4.68m       
 
Event 75  Shot Put 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  500 Russell, Simone    05 Mt. Airy Tra             9.89m   10   
      9.01m  9.89m  9.38m  9.54m       
  2 #  465 Jackson, Ava       06 Mallery Chal             8.32m    8   
      8.15m  8.30m  8.09m  8.32m       
  3 #  457 Cage, Jalynn       06 Mallery Chal             6.98m    6   
      6.02m  6.98m  6.91m  6.13m       
  4 #  469 King, Tatiyanna    06 Mallery Chal             6.39m    4   
      6.31m  6.27m  6.33m  6.39m       
  5 #  263 Rouse, Amber       05 Kappa Diamon             6.18m    2   
      5.16m  5.73m  5.79m  6.18m       
  6 #  472 Lomax, Ashley      06 Mallery Chal             5.84m    1   
      5.84m  5.81m  5.78m  4.71m       
  7 #  114 Sharper, Chelby    06 Delaware Run             5.79m  
      5.75m  5.79m  5.01m  5.44m       
  8 #    4 King, Sanaa        06 Bishop Morri             5.54m  
      5.54m  4.35m  4.99m  4.48m      
  9 #  260 Kittrels, Ciani    06 Kappa Diamon             5.44m  
      4.89m  4.91m  5.44m  5.12m       
 
Event 76  Shot Put 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  505 Cade, Darien       05 Omega Track             10.18m   10   
      FOUL  9.87m  10.18m  9.89m       
  2 #  398 Mcdermott, Courtn  05 Phila. Expre             9.65m    8   
      9.07m  8.40m  9.26m  9.65m       
  3 #  507 Davis, A.J.        05 Omega Track              7.26m    6   
      7.26m  7.22m  7.18m  7.15m       
  4 #  274 Wright, Semaj      05 Kappa Diamon             5.64m    4   
      5.57m  5.40m  4.72m  5.64m       
  5 #  271 Rouse, Aaron       05 Kappa Diamon             5.06m    2   
      5.06m  4.58m  4.87m  5.01m       
  6 #  441 Husbands, Jason    06 Delta Speed              4.94m    1   
      4.94m  4.64m  4.72m  4.92m       
  7 #  275 Zachary, Jameer    06 Kappa Diamon             4.86m  
      4.86m  4.19m  FOUL  4.79m       
  8 #  267 Crump, Sean        06 Kappa Diamon             4.40m  
      4.40m  3.68m  3.67m  4.40m       
 -- #  512 Metoyer, Christop  05 Omega Track                DNS  
 
Event 78  Shot Put 15-16 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  395 Green, Mason       04 Phila. Expre             9.68m   10   
      9.68m  9.39m  8.88m  9.32m       
  2 #  427 Hairston, Darius   04 CSC Lions                8.00m    8   
      7.07m  5.74m  7.88m  8.00m      
  3 #  344 Jeter, Christian   03 Morris Estat             7.10m    6   
      7.10m  5.44m  6.76m  6.83m       
 -- #  407 Waller, Nicholas   03 Track RC                   DNS  
 
Event 84  High Jump 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  244 Bland, Isaiah      09 Infinity Tra             1.02m   10   
     0.92 0.97 1.02 1.22 
        O    O    O  XXX 
 
Event 85  High Jump 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  533 Tarlo, Italia      07 Unattached               1.27m   10   
     0.97 1.02 1.07 1.12 1.17 1.22 1.27 
        P    P    O    O    O    O  XXO 
  2 #  356 Banks, Amira       08 Mt. Airy Tra             1.22m    8   
     0.97 1.02 1.07 1.12 1.17 1.22 1.27 
        P    P    O    O    O   XO  XXX 
  3 #  360 Searles, Jordyn    07 Mt. Airy Tra             1.17m    6   
     0.97 1.02 1.07 1.12 1.17 1.22 
        O    O    O  XXO  XXO  XXX 
 -- #  333 Hayward, Kennedy   07 Morris Estat                NH  
     0.97 1.02 1.07 1.12 1.17 1.22 1.27 
        P    P    P    P    P    P  XXX 
 
Event 86  High Jump 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  431 Nobles, Jeremiah   07 CSC Lions                1.27m   10   
     0.93 0.97 1.02 1.07 1.12 1.17 1.22 1.27 1.32 
        P    P    P    O    O    O    O    O  XXX 
  2 #  273 Stokes, Marc       07 Kappa Diamon             1.17m    8   
     0.93 0.97 1.02 1.07 1.12 1.17 1.22 
        O    O    O    O    O    O  XXX 
 
Event 87  High Jump 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  526 Perdue, Mirrah     05 TNT EXPRESS              1.32m   10   
     1.22 1.27 1.32 1.37 
        O    O  XXO  XXX 
 
Event 88  High Jump 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  274 Wright, Semaj      05 Kappa Diamon             1.02m   10   
     0.92 0.97 1.02 1.07 
        O    O    O  XXX 
 -- #  525 Perdue, Manny      05 TNT EXPRESS                DNS  
 
Event 89  High Jump 15-16 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  262 Patrick, Amaylah   04 Kappa Diamon             0.92m   10   
     0.92 
        O 
 
Event 90  High Jump 15-16 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 #  427 Hairston, Darius   04 CSC Lions                1.42m   10   
     1.12 1.17 1.22 1.27 1.33 1.37 1.42 1.47 
        O    O    O    O    O    O    O  XXX