UAGTCA Practice Field - Site License           8/1/2018 - 11:29 PM
      2018 UAGTCA Youth Invitational - 7/20/2018 to 7/22/2018      
           Widener University - Leslie C. Quick Stadium            
 
Event 115  400 Meter Dash 9-10 Girls
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Wise, Ariana                 CLUB44                 1:09.25q   
  2 Montgomery, Arianna          Delaware Eli           1:11.02q   
  3 Durham, Justice              Greater Norr           1:13.44q   
  4 Diallo, Khadijah             CLUB44                 1:17.81    
  5 Morton, Shyrah               Pure Acceler           1:20.22    
  6 Conner, Maila                Ambler Olympic Club    1:20.52    
  7 Meyers, Mallory              Delco Stallions TC     1:21.95    
  8 Routh, Kaycee                St Luke Spirit         1:24.04    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Scurlock-jackson, Zoe        Fort Washing           1:08.13q   
  2 Brown, Zahara                Ambler Olympic Club    1:12.24q   
  3 Broadus, Lauren              Mallery Challengers    1:14.22    
  4 Myers, Krista                Enon Track             1:22.48    
  5 Curry, Saniyah               Enon Track             1:22.77    
  6 Baronette, Maiya             Wilmington T           1:28.34    
  7 Ali, Jada                    New Haven TC           1:28.99    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Miros, Jahtalia              Conshohocken           1:07.45q   
  2 Benson, Ruby                 AJ'S Elite TC          1:12.18q   
  3 Moore, Christen              Mt. Airy Track Club    1:13.26q   
  4 Cross, Morgan                Phila Expres           1:17.72    
  5 Smith, Aniya                 Greater Norr           1:17.93    
  6 Stokes, Trinity              Maximum Spee           1:21.05    
  7 Jones, Nakiyah               Greater Norr           1:22.23    
  8 Diallo, Kadiatu              RRA                    1:31.59    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Miros, Jahtalia              Conshohocken           1:07.45q  3
  2 Scurlock-jackson, Zoe        Fort Washing           1:08.13q  2
  3 Wise, Ariana                 CLUB44                 1:09.25q  1
  4 Montgomery, Arianna          Delaware Eli           1:11.02q  1
  5 Benson, Ruby                 AJ'S Elite TC          1:12.18q  3
  6 Brown, Zahara                Ambler Olympic Club    1:12.24q  2
  7 Moore, Christen              Mt. Airy Track Club    1:13.26q  3
  8 Durham, Justice              Greater Norr           1:13.44q  1
  9 Broadus, Lauren              Mallery Challengers    1:14.22   2
 10 Cross, Morgan                Phila Expres           1:17.72   3
 11 Diallo, Khadijah             CLUB44                 1:17.81   1
 12 Smith, Aniya                 Greater Norr           1:17.93   3
 13 Morton, Shyrah               Pure Acceler           1:20.22   1
 14 Conner, Maila                Ambler Olympic Club    1:20.52   1
 15 Stokes, Trinity              Maximum Spee           1:21.05   3
 16 Meyers, Mallory              Delco Stallions TC     1:21.95   1
 17 Jones, Nakiyah               Greater Norr           1:22.23   3
 18 Myers, Krista                Enon Track             1:22.48   2
 19 Curry, Saniyah               Enon Track             1:22.77   2
 20 Routh, Kaycee                St Luke Spirit         1:24.04   1
 21 Baronette, Maiya             Wilmington T           1:28.34   2
 22 Ali, Jada                    New Haven TC           1:28.99   2
 23 Diallo, Kadiatu              RRA                    1:31.59   3