UAGTCA Practice Field - Site License                  8/1/2018 - 11:30 PM
         2018 UAGTCA Youth Invitational - 7/20/2018 to 7/22/2018          
               Widener University - Leslie C. Quick Stadium               
 
Event 163  800 Meter Run 11-12 Boys
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Arber, Kyle                  Pure Acceler           2:45.15           
  2 Martin-Johnson, Leidan       Conshohocken           2:46.64           
  3 Adams, Trasan                Pure Acceler           2:51.31           
  4 Farren, Thomas               Mt. Airy Track Club    3:01.58           
  5 Paige, Zion                  Phila Expres           3:15.25           
Section  2                                                                
  1 Frisby, Keenan               Fort Washing           2:27.35    3      
  2 Long, James                  Fort Washing           2:34.37    1      
  3 Solomon, Wesley              Fort Washing           2:35.21           
  4 Lawrence, Khamani            Mt. Airy Track Club    2:37.07           
  5 Gray, Caelan                 Ambler Olympic Club    3:04.31           
Section  3                                                                
  1 Dodoo, Stefon                Ambler Olympic Club    2:18.49   10      
  2 Grogan, Daden                Fort Washing           2:21.10    8      
  3 Cameron, Zachery             Fort Washing           2:21.93    6      
  4 Brinkley, Dhakir             Mallery Challengers    2:22.20    5      
  5 Shakur, Sayid                Fort Washing           2:24.64    4      
  6 Hairston II, Sidney          CL Athletics           2:29.96    2      
  7 Campbell-Williams, Colin     Mt. Airy Track Club    2:34.88           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Dodoo, Stefon                Ambler Olympic Club    2:18.49   3  10   
  2 Grogan, Daden                Fort Washing           2:21.10   3   8   
  3 Cameron, Zachery             Fort Washing           2:21.93   3   6   
  4 Brinkley, Dhakir             Mallery Challengers    2:22.20   3   5   
  5 Shakur, Sayid                Fort Washing           2:24.64   3   4   
  6 Frisby, Keenan               Fort Washing           2:27.35   2   3   
  7 Hairston II, Sidney          CL Athletics           2:29.96   3   2   
  8 Long, James                  Fort Washing           2:34.37   2   1   
  9 Campbell-Williams, Colin     Mt. Airy Track Club    2:34.88   3       
 10 Solomon, Wesley              Fort Washing           2:35.21   2       
 11 Lawrence, Khamani            Mt. Airy Track Club    2:37.07   2       
 12 Arber, Kyle                  Pure Acceler           2:45.15   1       
 13 Martin-Johnson, Leidan       Conshohocken           2:46.64   1       
 14 Adams, Trasan                Pure Acceler           2:51.31   1       
 15 Farren, Thomas               Mt. Airy Track Club    3:01.58   1       
 16 Gray, Caelan                 Ambler Olympic Club    3:04.31   2       
 17 Paige, Zion                  Phila Expres           3:15.25   1