UAGTCA Practice Field - Site License                  2/10/2018 - 1:30 PM
            2018 UAGTCA Indoor Development Meet #2 - 2/10/2018            
                           2018 Indoor Meet #2                            
                     Widener University - Chester PA                      
 
Event 6  400 Meter Dash 11-12 Boys
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Richardson, Maurice       06 Delco Stallions TC     1:02.28   10      
  2 Brookins, Karon           07 Camden Clock           1:04.31    8      
  3 Matthews, Richard         07 The Athletes           1:05.13    6      
  4 McCoullum, Shaun          06 Mallery Challengers    1:05.37    4      
  5 Harper, Gary              06 Camden Clock           1:07.75           
  6 Vereen, Samir             06 The Athletes           1:08.35           
  7 Small, Maleek             06 Mo Bettah Tr           1:09.07           
  8 Burton, Tavion            07 Iholla Track Club      1:10.53           
  9 Mims, Jayden              07 Mo Bettah Tr           1:10.77           
Section  2                                                                
  1 Campbell-Williams, Colin  07 Mt. Airy Track Club    1:06.51    2      
  2 Jones, Dominick           07 The Athletes           1:07.26           
  3 Pimentel, Amauri          06 Camden Clock           1:09.23           
  4 Maynor, Messai            06 Delaware Eli           1:09.89           
  5 Truitt, Jasyn             06 Delaware Eli           1:09.95           
  6 Dennis, Davon             06 Delaware Eli           1:10.76           
  7 Lawrence, Khamani         06 Mt. Airy Track Club    1:13.64           
  8 Stephens, Eric            07 Mo Bettah Tr           1:15.94           
  9 Desir, Geovanni           07 Infinity Track Club    1:20.88           
Section  3                                                                
  1 Stovall, Hamzah           07 Mallery Challengers    1:06.56    1      
  2 Davis, Seth               06 Delaware Eli           1:06.62           
  3 Burney-green, Anai        06 Delco Stallions TC     1:12.79           
  4 Harris, Reginald          07 Mo Bettah Tr           1:13.79           
  5 Whitener, Zamir           07 Mt. Airy Track Club    1:13.85           
  6 Hagans, Akai              07 Mt. Airy Track Club    1:15.61           
  7 Heigler, Rafiq            07 Camden Clock           1:16.19           
  8 Bronson, Caleb            07 Enon Track             1:17.00           
  9 Barnes, Isaiah            07 Mo Bettah Tr           1:17.02           
 10 Bronson, Caden            07 Enon Track             1:17.22           
Section  4                                                                
  1 Jackson, Conner           07 Delaware Eli           1:08.85           
  2 Jallah, Jessey            06 RRA                    1:11.31           
  3 Slijepcevic, Lazo         07 Delaware Eli           1:12.25           
  4 Arrieta, Rashad           06 Enon Track             1:15.28           
  5 Kulp, Joshua              06 Bucks County           1:15.66           
  6 Horsey, Clifford          06 Camden Clock           1:18.25           
  7 Carter, Yalik             07 Delco Stallions TC     1:18.26           
  8 White, Shamir             06 Infinity Track Club    1:21.88           
  9 Kirkland, Christian       07 The Athletes           1:24.04           
Section  5                                                                
  1 Kemp, Jadon               07 Bishop morri           1:14.01           
  2 Brewer, Keenan            07 Delco Stallions TC     1:14.04           
  3 Sensinger, Benjamin       07 Bucks County           1:20.93           
  4 Hamilton-Hardaway, Miahn  06 Delco Stallions TC     1:24.87           
  5 Stokes, Marc              07 Kappa Diamon           1:27.95           
  6 Warren, Kenyan            07 Kappa Diamon           1:28.92           
  7 Nobles, Jeremiah          07 CSC Track Team         1:50.99           
Section  6                                                                
  1 Mashore, Aaron            07 Mo Bettah Tr           1:09.05           
  2 Smith, Ryan               06 Kappa Diamon           1:11.93           
  2 White, Kameron            06 Kappa Diamon           1:11.93           
  4 Talley, Rishon            07 Mo Bettah Tr           1:23.01           
  5 Williams, Jamir           07 Kappa Diamon           1:23.26           
  6 Harris, Damir             07 Mo Bettah Tr           1:35.24           
  7 Case, William             07 Delaware Eli           1:36.09           
  8 Keener, Jayden            07 Phila Expres           1:57.77           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Richardson, Maurice       06 Delco Stallions TC     1:02.28   1  10   
  2 Brookins, Karon           07 Camden Clock           1:04.31   1   8   
  3 Matthews, Richard         07 The Athletes           1:05.13   1   6   
  4 McCoullum, Shaun          06 Mallery Challengers    1:05.37   1   4   
  5 Campbell-Williams, Colin  07 Mt. Airy Track Club    1:06.51   2   2   
  6 Stovall, Hamzah           07 Mallery Challengers    1:06.56   3   1   
  7 Davis, Seth               06 Delaware Eli           1:06.62   3       
  8 Jones, Dominick           07 The Athletes           1:07.26   2       
  9 Harper, Gary              06 Camden Clock           1:07.75   1       
 10 Vereen, Samir             06 The Athletes           1:08.35   1       
 11 Jackson, Conner           07 Delaware Eli           1:08.85   4       
 12 Mashore, Aaron            07 Mo Bettah Tr           1:09.05   6       
 13 Small, Maleek             06 Mo Bettah Tr           1:09.07   1       
 14 Pimentel, Amauri          06 Camden Clock           1:09.23   2       
 15 Maynor, Messai            06 Delaware Eli           1:09.89   2       
 16 Truitt, Jasyn             06 Delaware Eli           1:09.95   2       
 17 Burton, Tavion            07 Iholla Track Club      1:10.53   1       
 18 Dennis, Davon             06 Delaware Eli           1:10.76   2       
 19 Mims, Jayden              07 Mo Bettah Tr           1:10.77   1       
 20 Jallah, Jessey            06 RRA                    1:11.31   4       
 21 White, Kameron            06 Kappa Diamon           1:11.93   6       
 21 Smith, Ryan               06 Kappa Diamon           1:11.93   6       
 23 Slijepcevic, Lazo         07 Delaware Eli           1:12.25   4       
 24 Burney-green, Anai        06 Delco Stallions TC     1:12.79   3       
 25 Lawrence, Khamani         06 Mt. Airy Track Club    1:13.64   2       
 26 Harris, Reginald          07 Mo Bettah Tr           1:13.79   3       
 27 Whitener, Zamir           07 Mt. Airy Track Club    1:13.85   3       
 28 Kemp, Jadon               07 Bishop morri           1:14.01   5       
 29 Brewer, Keenan            07 Delco Stallions TC     1:14.04   5       
 30 Arrieta, Rashad           06 Enon Track             1:15.28   4       
 31 Hagans, Akai              07 Mt. Airy Track Club    1:15.61   3       
 32 Kulp, Joshua              06 Bucks County           1:15.66   4       
 33 Stephens, Eric            07 Mo Bettah Tr           1:15.94   2       
 34 Heigler, Rafiq            07 Camden Clock           1:16.19   3       
 35 Bronson, Caleb            07 Enon Track             1:17.00   3       
 36 Barnes, Isaiah            07 Mo Bettah Tr           1:17.02   3       
 37 Bronson, Caden            07 Enon Track             1:17.22   3       
 38 Horsey, Clifford          06 Camden Clock           1:18.25   4       
 39 Carter, Yalik             07 Delco Stallions TC     1:18.26   4       
 40 Desir, Geovanni           07 Infinity Track Club    1:20.88   2       
 41 Sensinger, Benjamin       07 Bucks County           1:20.93   5       
 42 White, Shamir             06 Infinity Track Club    1:21.88   4       
 43 Talley, Rishon            07 Mo Bettah Tr           1:23.01   6       
 44 Williams, Jamir           07 Kappa Diamon           1:23.26   6       
 45 Kirkland, Christian       07 The Athletes           1:24.04   4       
 46 Hamilton-Hardaway, Miahn  06 Delco Stallions TC     1:24.87   5       
 47 Stokes, Marc              07 Kappa Diamon           1:27.95   5       
 48 Warren, Kenyan            07 Kappa Diamon           1:28.92   5       
 49 Harris, Damir             07 Mo Bettah Tr           1:35.24   6       
 50 Case, William             07 Delaware Eli           1:36.09   6       
 51 Nobles, Jeremiah          07 CSC Track Team         1:50.99   5       
 52 Keener, Jayden            07 Phila Expres           1:57.77   6