UAGTCA Practice Field - Site License                  2/10/2018 - 1:30 PM
            2018 UAGTCA Indoor Development Meet #2 - 2/10/2018            
                           2018 Indoor Meet #2                            
                     Widener University - Chester PA                      
 
Event 2  400 Meter Dash 8 & Under Boys
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Sharper, Marquis          10 Delco Stallions TC     1:24.61    6      
  2 Coleman, Cayden           11 Mallery Challengers    1:25.27    4      
  3 Sampson, Kingston         10 Delaware Eli           1:27.02    2      
  4 Triplett, Justin          10 Delaware Eli           1:27.21    1      
  5 Parson, Ryder             10 Delaware Eli           1:35.50           
  6 Littlejohn, Meakiah       10 Track R.C. Club        1:35.59           
  7 Earl Jr, Maurice          11 Camden Clock           1:42.11           
  8 Dalton JR, Jordan         12 Camden Clock           1:47.63           
  9 Gillison-Wallace, Daveon  10 Delaware Eli           1:59.39           
Section  2                                                                
  1 Deburow, Elijah           10 Delco Stallions TC     1:22.43   10      
  2 Houston, Markell          11 RRA                    1:23.79    8      
  3 Stiles, Cole              10 Bucks County           1:38.91           
  4 Johnson, Josiah           11 Bishop morri           1:46.69           
  5 Bronson, Cameron          11 Enon Track             1:48.08           
  6 Ealey, Jordan             12 Infinity Track Club    2:03.54           
Section  3                                                                
  1 Lee, Remy                 11 Mallery Challengers    1:38.77           
  2 brown-hall, saafir        10 Iholla Track Club      1:39.06           
  3 Berthau, Trey             11 Phila Expres           1:42.59           
  4 Moore, Cameron            11 Mt. Airy Track Club    1:43.44           
  5 Williams, Karter          11 Mo Bettah Tr           1:49.16           
  6 Crommarty-scott, Jrue     12 Mallery Challengers    1:53.28           
  7 Woodson, Hasir            13 Mallery Challengers    1:59.61           
  8 Powell, Aiden             11 Mo Bettah Tr           2:10.57           
  9 Alamo, Angel              13 Camden Clock           3:38.55           
Section  4                                                                
  1 Couser, Colin             10 Phila Expres           1:27.34           
  2 Williams, Kameren         10 Mo Bettah Tr           1:28.13           
  3 Owens, Kameron            10 Kappa Diamon           1:32.02           
  4 Drew-Stanton, Abdul-Alee  12 Chester Cheetahs       1:41.03           
  5 Burgess, Semaj            10 Bishop morri           1:55.13           
  6 Hansford, Christian       11 Bishop morri           1:59.76           
  7 Whitaker, Mason           12 Mallery Challengers    2:00.23           
  8 Patel, Saiin              13 Camden Clock           2:06.15           
  9 Mayes, Elijah             10 Phila Expres           2:16.39           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Deburow, Elijah           10 Delco Stallions TC     1:22.43   2  10   
  2 Houston, Markell          11 RRA                    1:23.79   2   8   
  3 Sharper, Marquis          10 Delco Stallions TC     1:24.61   1   6   
  4 Coleman, Cayden           11 Mallery Challengers    1:25.27   1   4   
  5 Sampson, Kingston         10 Delaware Eli           1:27.02   1   2   
  6 Triplett, Justin          10 Delaware Eli           1:27.21   1   1   
  7 Couser, Colin             10 Phila Expres           1:27.34   4       
  8 Williams, Kameren         10 Mo Bettah Tr           1:28.13   4       
  9 Owens, Kameron            10 Kappa Diamon           1:32.02   4       
 10 Parson, Ryder             10 Delaware Eli           1:35.50   1       
 11 Littlejohn, Meakiah       10 Track R.C. Club        1:35.59   1       
 12 Lee, Remy                 11 Mallery Challengers    1:38.77   3       
 13 Stiles, Cole              10 Bucks County           1:38.91   2       
 14 brown-hall, saafir        10 Iholla Track Club      1:39.06   3       
 15 Drew-Stanton, Abdul-Alee  12 Chester Cheetahs       1:41.03   4       
 16 Earl Jr, Maurice          11 Camden Clock           1:42.11   1       
 17 Berthau, Trey             11 Phila Expres           1:42.59   3       
 18 Moore, Cameron            11 Mt. Airy Track Club    1:43.44   3       
 19 Johnson, Josiah           11 Bishop morri           1:46.69   2       
 20 Dalton JR, Jordan         12 Camden Clock           1:47.63   1       
 21 Bronson, Cameron          11 Enon Track             1:48.08   2       
 22 Williams, Karter          11 Mo Bettah Tr           1:49.16   3       
 23 Crommarty-scott, Jrue     12 Mallery Challengers    1:53.28   3       
 24 Burgess, Semaj            10 Bishop morri           1:55.13   4       
 25 Gillison-Wallace, Daveon  10 Delaware Eli           1:59.39   1       
 26 Woodson, Hasir            13 Mallery Challengers    1:59.61   3       
 27 Hansford, Christian       11 Bishop morri           1:59.76   4       
 28 Whitaker, Mason           12 Mallery Challengers    2:00.23   4       
 29 Ealey, Jordan             12 Infinity Track Club    2:03.54   2       
 30 Patel, Saiin              13 Camden Clock           2:06.15   4       
 31 Powell, Aiden             11 Mo Bettah Tr           2:10.57   3       
 32 Mayes, Elijah             10 Phila Expres           2:16.39   4       
 33 Alamo, Angel              13 Camden Clock           3:38.55   3